O nás

O nás

Něžná, ale nespoutaná dekorace.
Originální ruční práce.

Svatební dekorace vytváří atmosféru jednoho z nejkrásnějších dnů v živote snoubenců. Díky ní se stává každá svatba nezapomenutelnou a jedinečnou. Vytváříme dekorace, které vaší svatbě vdechnou osobitost a pocit útulnosti. Zaměřujeme se na vintage styl, přírodní a rustikální prvky, ale vždy se snažíme plnit přání a představy snoubenců.

Veškerou výzdobu tvoříme s pečlivostí, trpělivostí a láskou. Nejedná se o věci, které lze běžně koupit. Naší inspirací jsou staré dobré časy, romantická zákoutí mlýnů, statků a přírody. Využíváme staré poklady z půdy, zapomenutých stavení a navracíme jim jejich zašlou krásu. Věříme, že dokážeme pro vás i vaše nejbližší vytvořit takové prostředí, které jen podtrhne krásu svatebního dne. Nabízíme vám nezávaznou schůzku zdarma, kde se seznámíte s naší tvorbou a dle vašich přání vám navrhneme možnou realizaci svatební výzdoby.

Markéta

Na Vaši výzdobu všichni neustále vzpomínáme a pokaždé, když se o tomto dni bavíme, tak padají samá slova chvály. Jste úžasné a držím palce v dalším podnikání. Je vidět, že práci děláte s láskou a že Vás baví. Díky Vám byl náš den úžasný, nezapomenutelný, kouzelný a pohádkový. Vystihla jste všechny přání a představy i když jsem je kolikrát nedokázala specifikovat. Nedokáži ani napsat, jak jste skvělé.
Přeji samé úspěchy a věřím, že Vašich služeb moc rádi využijeme i při jiných příležitostech.
Jsem ráda, že jste byly v náš den s námi.

Markéta
Martina & David

Děkujeme za zapůjčení mobiliáře a výzdobu, z krásného místa se stalo dokonalé místo pro naši svatbu. Určitě Vás budeme doporučovat dále 🙂

Martina & David
Anička & Tom

Ten moment kdy přijdete ke svatební tabuli a jen se tají dech. Do detailů propracované. No prostě kouzelné. Cit pro detaily, výborná a vstřícná komunikace. Jedním slovem ÚŽASNÉ.

Anička & Tom

Nechte nás Vaši svatbu udělat nezapomenutelnou.

nezávazná rezervace