O nás

O nás

Něžná, ale nespoutaná dekorace.
Originální ruční práce.

Svatební dekorace je detail, který vytváří správnou atmosféru jednoho z nejkrásnějších dnů v životě snoubenců. Díky ní bude každá svatba nezapomenutelná a jedinečná. Již dlouhou dobu je samozřejmostí květinová výzdoba. My jsme se však rozhodli jít cestou dekorací, které dodají vaší svatbě správnou atmosféru, vdechnou osobitost a pocit útulnosti. Naše výzdoba se zaměřuje na vintage styl, přírodní a rustikální prvky. Živé květiny bývají pro svatební den významnou finanční položkou. Tím, že je dokážeme nahradit stejně krásnou dekorací, jsou naše služby dostupné všem.

Veškerou výzdobu tvoříme sami s potřebnou pečlivostí, trpělivostí a láskou. Nejedná se o věci, které lze běžně koupit. Zapomeňte na křišťálové nádobí, honosné vázy a lesk všude kolem. Naší inspirací je příroda, staré dobré časy, romantická zákoutí mlýnů, statků a přírody, která sama o sobě vytváří ty nejkrásnější zákoutí. Tácy z kmenů, příjemné barvy, luční květy, tráva, obilí, jsou jen malou částí palety, ze které lze vybírat to nejkrásnější pozadí vaší svatby. Využíváme staré poklady z půdy, zapomenutých stavení a navracíme jim jejich zašlou slávu. Vlastnoručně vytvořené dekorace dodají osobitost a jedinečnost okamžiku.

Věříme, že dokážeme vytvořit nezapomenutelné prostředí a zamilujete se do naší dekorace stejně jako my. Jelikož je pro nás velice důležité, abychom zjistili vaše představy a přání, nabízíme nezávaznou schůzku zdarma. Představíme naši tvorbu, zjistíme přání snoubenců a navrhneme možnou realizaci. Tato schůzka je důležitá, jelikož inspirací pro naši tvorbu jste vždy vy. Svěřte se do našich rukou a vytvoříme nezapomenutelný svatební den pro vás i vaše nejbližší.

Veronika

Vaše služby jsou přesně to co jsem hledala, vstřícné milé a užasný styl.

Veronika
Eliška & Michal

Nezapomenutelný zážitek a úžasné dekorace.

Eliška & Michal

Nechte nás Vaši svatbu udělat nezapomenutelnou.

nezávazná rezervace