O nás

O nás

Něžná, ale nespoutaná dekorace.
Originální ruční práce.

Svatební dekorace vytváří atmosféru jednoho z nejkrásnějších dnů v živote snoubenců. Díky ní se stává každá svatba nezapomenutelnou a jedinečnou. Vytváříme dekorace, které vaší svatbě vdechnou osobitost a pocit útulnosti. Zaměřujeme se na vintage styl, přírodní a rustikální prvky, ale vždy se snažíme plnit přání a představy snoubenců.

Veškerou výzdobu tvoříme s pečlivostí, trpělivostí a láskou. Nejedná se o věci, které lze běžně koupit. Naší inspirací jsou staré dobré časy, romantická zákoutí mlýnů, statků a přírody. Využíváme staré poklady z půdy, zapomenutých stavení a navracíme jim jejich zašlou krásu. Věříme, že dokážeme pro vás i vaše nejbližší vytvořit takové prostředí, které jen podtrhne krásu svatebního dne. Nabízíme vám nezávaznou schůzku zdarma, kde se seznámíte s naší tvorbou a dle vašich přání vám navrhneme možnou realizaci svatební výzdoby.

Aniřčka & Tom

Ten moment kdy přijdete ke svatební tabuli a jen se tají dech. Do detailů propracované. No prostě kouzelné. Cit pro detaily, výborná a vstřícná komunikace. Jedním slovem ÚŽASNÉ.

Veronika

Vaše služby jsou přesně to co jsem hledala, vstřícné milé a užasný styl.

Veronika
Eliška & Michal

Nezapomenutelný zážitek a úžasné dekorace.

Eliška & Michal

Nechte nás Vaši svatbu udělat nezapomenutelnou.

nezávazná rezervace